Back to top

O společnosti Firestone

Nobody Covers You Better

Společnost Firestone Building Products je součástí společnosti Bridgestone Corporation, která je největším výrobcem pneumatik a největší gumárenskou společností na světě. Společnost Firestone Building Products staví na úspěchu společnosti Bridgestone/Firestone a svých inovacích polymerních gumárenských technologií. Společnost Firestone Building Products sa stala globálním lídrem ve výrobě membrán EPDM, TPO a jezírkových systémů pro širokou škálu průmyslových, komerčních a obytných aplikací. Kvalitní produkty, odbornost při instalaci a závazek poskytovat profesionální služby s podporou multimiliónové společnosti opravňují Firestone Building Products používat slogan „Nobody Covers You Better“.

Více než 1 500 000 000 m² prokazatelné kvality.

Do odvětví hydroizolace střech vstoupí společnost Firestone Building Products v roce 1980. Doteď firma vyrobila a nainstalovala víc než 1 500 000 000 m² jednoplášťových membrán Firestone po celém světě. Tyto úspěchy dělají z Firestone Building Products největšího světového výrobce EPDM a TPO membrán. Investoři, majitelé budov, architekti a odborníci už téměř 40 let důvěřují společnosti Firestone Building Products jako vedoucímu a výhradnímu dodavateli špičkových střešních a jezírkových systémů.

Kompletní řada vysoce kvalitních řešení

Závazek společnosti Firestone nabízet kompletní řadu vysoce kvalitních řešení se zrcadlí v široké škále produktů:

Tradice kvality

Od výzkumu, vývoje až po výrobu produktů se společnost Firestone Building Products řídí přísnými předpisy na kontrolu kvality. Každá součást střešních a jezírkových systémů Firestone splňuje a respektuje striktní požadavky průmyslových norem. Ve výrobních závodech se používají nejmodernější zařízení, která umožňují vyrábět střešní a jezírkové systémy s vysokou odolností a životností. Všechny výrobní závody splňují požadavky certifikace podle norem ISO 9001 a ISO 14001, čímž společnost dodržuje svůj závazek, týkající se kvality a uplatňování zásad ochrany životního prostředí.